GOLVLAMPOR, 2 st, engelsk stil, 1900-tal.

17603. GOLVLAMPOR, 2 st, engelsk stil, 1900-tal.

Mässing. Grönlackerade lampskärmar i papp. Höjd 143 cm.

Smärre bucklor. En skärm med mindre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 840