UPPLÄGGNINGSFAT, silver, vikt ca 770 gram.

1759738. UPPLÄGGNINGSFAT, silver, vikt ca 770 gram.

Längd ca 50, bredd ca 30 cm. Märkt 0.900.

Märken, bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märken, bucklor och slitage.

Antal besök: 341