OKÄND KONSTNÄR. I mammas famn. Olja på duk, 1800-tal.

17596. OKÄND KONSTNÄR. I mammas famn. Olja på duk, 1800-tal.

24x22.

Uppfodrad på masonitpannå. Retuscheringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x22.

Antal besök: 813