Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
MARTIN STENBERG. "Saenredam-svit II". Olja på pannå. Signerad.
175844. MARTIN STENBERG. "Saenredam-svit II". Olja på pannå. Signerad.
78x58 cm.
Glasspricka.
Gör en kostnadsfri värdering!
78x58 cm.
Glasspricka.
Garpenhus Auktioner
1 687