SENAPSKANNA, Göteborg 1814, silver,114 g.

175811. SENAPSKANNA, Göteborg 1814, silver,114 g.

Stämplad dekor, förgylld insida. Höjd 8 cm. Sked, ej tillhörande, medföljer.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 829