BESTICKSERVIS, 36 delar, Tyskland, silver, totalvikt 2520 g.

175807. BESTICKSERVIS, 36 delar, Tyskland, silver, totalvikt 2520 g.

12 matgafflar, 21 cm, 12 matknivar 24,5 cm, 12 matskedar, 21 cm.

Knivblad i rostfritt stål från Eskilstuna, troligtvis utbytta, smärre repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 804