LARS LERIN. Akvarellerad etsning.

1758006. LARS LERIN. Akvarellerad etsning.

Vinterlandskap med stående man. Signerad och daterad 2020
18x25 cm.

Lars Lerin (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

18x25 cm.

Lars Lerin (Född 1954)

Antal besök: 1 786