PER HAMMARSTRÖM. STOR KERAMIKSKÅL, signerad Per H.

1757919. PER HAMMARSTRÖM. STOR KERAMIKSKÅL, signerad Per H.

Stor keramikskål, Per Hammarström, signerad Per H.
Mått ca, L: ca 38 cm B: ca 33 cm H: 10 cm.

Normal bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Normal bruksslitage.

Antal besök: 439