H. FRIBERG. "Flying Cloud".

H. FRIBERG. "Flying Cloud".
1757104. H. FRIBERG. "Flying Cloud".

Signerad och daterad H. Friberg, gouache på tunn pappannå, 31x25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 981