OLIVIA PILS. Kapten Star.

OLIVIA PILS. Kapten Star.
1757101. OLIVIA PILS. Kapten Star.

Screentryck på robust vellum. 2021 Signerad och numrerad längst ner till höger. En kopia av 14. Mått: ca. 70 x 51 cm

Olivia Pils är konstnär, musikproducent och sångare. Föreställningar med hennes soloprojekt ”Fake Mistress” i bland annat Paris, London, Prag, Berlin, Shanghai och Peking. Hon ställer regelbundet ut i hela Tyskland.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 454