REKLAMSKYLT. Tudor Safety. 1900-talets andra hälft.

1756949. REKLAMSKYLT. Tudor Safety. 1900-talets andra hälft.

Ca. 49,5x27,5 cm. Plåt.

Skavmärken och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 49,5x27,5 cm. Plåt.

Antal besök: 748