1756945. BARSKÅP, 1960-/70-tal.
Fanerat med jakaranda. Nedfällbar front med bakomliggande barinredning. Spegelklädda väggar. Längd 80. Bredd 45. Höjd 95 cm
CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.
Slitage. Repor och märken. Ställvis solblekt. Lösa spegelpartier. Något lösa ben.
Nyckel/nycklar finns.