BARSKÅP, 1960-/70-tal.

BARSKÅP, 1960-/70-tal.
1756945. BARSKÅP, 1960-/70-tal.

Fanerat med jakaranda. Nedfällbar front med bakomliggande barinredning. Spegelklädda väggar. Längd 80. Bredd 45. Höjd 95 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Slitage. Repor och märken. Ställvis solblekt. Lösa spegelpartier. Något lösa ben.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 248