IKEA, "Smedsta",snurrfåtölj manchester.

1756739. IKEA, "Smedsta",snurrfåtölj manchester.

90 cm,höjd.
60 cm,bred.
55 cm,djup.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 cm,höjd.
60 cm,bred.
55 cm,djup.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 10 359