Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Skulptur
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur Ung pojke, patinerad metall, signerad Rousseau, 1900-talets första hälft.
175625. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur Ung pojke, patinerad metall, signerad Rousseau, 1900-talets första hälft.
Höjd 43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 43 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 420