KINA, 1700/1800-tal, kompaniporslin, pagodmönstrade.

175603. KINA, 1700/1800-tal, kompaniporslin, pagodmönstrade.

diameter 19,5 - 22,5 cm.

några med smärre nagg efter upphängningsanordning, 2 st med smärre pricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 19,5 - 22,5 cm.

Antal besök: 610