ALVAR AALTO. Fåtöljer, ett par, modell No 34/402.

1755753. ALVAR AALTO. Fåtöljer, ett par, modell No 34/402.

Bredd 60, rygghöjd 68 cm.

Slitage, stötmärken, fläckar, repor.

Alvar Aalto (1898–1976)

Tema

Retrohem

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 60, rygghöjd 68 cm.

Alvar Aalto (1898–1976)

Tema

Retrohem

Antal besök: 2 152