BORDSLAMPA, Art Noveau-stil, 1900/2000-tal.

175567. BORDSLAMPA, Art Noveau-stil, 1900/2000-tal.

Stomme i konstmassa. Skärm i glas med blomsterdekor. Höjd 78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 726