BYRÅ, sent 1800-tal.

BYRÅ, sent 1800-tal.
175558. BYRÅ, sent 1800-tal.

Fanerad med valnöt. Svängd front. Fyra lådor. Längd 102, bredd 58, höjd 95 cm.

Bruksslitage, överdel saknas, troligen en spegelöverdel.

Gör en kostnadsfri värdering!
175558. BYRÅ, sent 1800-tal.

Antal besök: 726