POTTSKÅP, med stenskiva, 18/1900-tal.

17554. POTTSKÅP, med stenskiva, 18/1900-tal.

längd 40, bredd 40, höjd 74 c.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 744