SKÅL och SKÅLFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal.

17546. SKÅL och SKÅLFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal.

Underglasyr i blått. Daimeter 24 resp 22 cm.

Slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och nagg.

Antal besök: 770