VATTEBEHÅLLARE, 2 KAROTTER SAMT KITTEL, koppar.

175418. VATTEBEHÅLLARE, 2 KAROTTER SAMT KITTEL, koppar.

tidigt 1900-tal, längd 20-50 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 742