HJÄLMAR, 2 st, bl.a. brandhjälm.

1753654. HJÄLMAR, 2 st, bl.a. brandhjälm.

Paradhjälm, märkt 72, innermått ca 22x18 cm.
Brandhjälm, innermått ca 20x16 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 706