PIANOPALLAR, 2 st, rokoko-stil, 1900-tal.

1753640. PIANOPALLAR, 2 st, rokoko-stil, 1900-tal.

Broderad stoppad sits. Båda löstagbara dynor & med bakomliggande förvaring, höjd ca 58 cm, längd ca 49 cm.

Bruksslitage. Repor och nagg. Smuts på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 386