LJUSSTAKE,Skultuna,1607,mässing.

1753174. LJUSSTAKE,Skultuna,1607,mässing.

Ljusstake från Skultuna 1607, stämplad och en höjd på 19,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 271