TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal.

175271. TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal.

Ornamenterat träfodral, grön plåtskärm.

Lättare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare slitage.

Antal besök: 1 938