HÖRNSKÅP, drickamålat, 1800-tal.

175222. HÖRNSKÅP, drickamålat, 1800-tal.

Höjd 102 cm
Bredd 76 cm
Djup 54 cm.

Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 102 cm
Bredd 76 cm
Djup 54 cm.

Mindre skador.

Antal besök: 1 034