VITRINSKÅP, 1920-tal.

VITRINSKÅP, 1920-tal.
175185. VITRINSKÅP, 1920-tal.

Fanerat med björk. Spröjsade glasluckor med bakomliggande hyllor. Längd 127, bredd 35, höjd 135 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
175185. VITRINSKÅP, 1920-tal.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 873