RYA, Finland, senare hälften av 1950-talet.

1751597. RYA, Finland, senare hälften av 1950-talet.

Ull, ca 155x112 cm.

Smått bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ull, ca 155x112 cm.

Smått bruksslitage.

Antal besök: 1 837