PARTI GLASFÖREMÅL, 6 st, bla. Ulrica Hydman - Vallien.

175121. PARTI GLASFÖREMÅL, 6 st, bla. Ulrica Hydman - Vallien.

4 st vaser, serie Mine, höjd 11 cm
1 st glasdekoration, höjd 9 cm
1 st skål, höjd 9 cm, Westholms glasstudio, signerad.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 761