MURANO, vägglampor, 3 st.

MURANO, vägglampor, 3 st.
1751163. MURANO, vägglampor, 3 st.

patinerad metall, frostade kupor av glas, längd ca 40 cm.

Ej funktionstestade SAV garanterar ej funktionen, avklippt el, ställvis hårdare slitage, nagg kring glasen förekommer, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 323