PARTI GLAS, 26 st, 1900-talets mitt.

175036. PARTI GLAS, 26 st, 1900-talets mitt.

10 st glas, höjd 13 cm
6 st glas, höjd 7,5 cm
5 st glas, höjd 7,5 cm6 st glas, 10 cm.

2 st glas med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 st glas, höjd 13 cm
6 st glas, höjd 7,5 cm

2 st glas med fotnagg.

Antal besök: 749