TÄCKE & ÖVERKAST, Lagans & IKEA.

1749813. TÄCKE & ÖVERKAST, Lagans & IKEA.

Täcke, enfärgad på en sida, blommig på andra sidan, Lagans, 1970-tal, mått ca 177x125 cm
Överkast, bomull, isblå, "Kastanj", IKEA, mått ca 180x280 cm.

På täcket har dragkedjan tagits bort och sytts igen. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 711