BENGT LINDSTRÖM (1925-2008). Olja på duk "Nomaden" omkring år 1976, signerad.

174974. BENGT LINDSTRÖM (1925-2008). Olja på duk "Nomaden" omkring år 1976, signerad.

46 x 38 cm.
Certifikat från Comité Bengt Lindström, Paris, medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Antal besök: 2 224