SPELBORD, empire, 1800-talets första hälft.

17490. SPELBORD, empire, 1800-talets första hälft.

Mahognyfanér. Med låda i sargen. Längd 89, bredd 44, höjd 79 cm.

Slitage och torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och torrsprickor.

Antal besök: 665