ÅNGMASKIN, Wilesco D4, Västtyskland.

1748986. ÅNGMASKIN, Wilesco D4, Västtyskland.

I originalkartong. Höjd ca. 22 cm.

Slitage, anlupen, skador på kartong.
Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej fullständigt genomgånget.

Antal besök: 748