ULF HINDERS. litografier 3 st, signerade och numrerade.

174884. ULF HINDERS. litografier 3 st, signerade och numrerade.

34 x 45 cm
nummer 255/ 795, 293/795, 291/795.

Glas sprucket i en tavla.

Ulf Hinders (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 45 cm

Glas sprucket i en tavla.

Ulf Hinders (Född 1950)

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 7 256