Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på pannå bibliskt motiv, signerad E.L.
174875. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på pannå bibliskt motiv, signerad E.L.
50 x 3405.
finns en liten fläck.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 3405.
finns en liten fläck.
Frufällans Auktionshus
675