FÅTÖLJER, 1 par, mahogny, sekelskiftet 1800/1900.

174850. FÅTÖLJER, 1 par, mahogny, sekelskiftet 1800/1900.

Gul plyschklädsel.

Slitage, lösa band samt tygskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gul plyschklädsel.

Antal besök: 465