KOPP VAS. unik pjäs. Horst Müller-Litz, signerad ”HML” och daterad 1990.

174818. KOPP VAS. unik pjäs. Horst Müller-Litz, signerad ”HML” och daterad 1990.

Guldfärgad pappersetikett på foten ”Munblåst Lauschaer Glas Free-Formad”. Ogenomskinligt frostat glas med röd-grön-gul-brun och blå marmorerad smält gradient glasytor. Höjd 20,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 142