SKÅP, skuret trä med målnigar och förgyllningar, Kina.

174802. SKÅP, skuret trä med målnigar och förgyllningar, Kina.

Längd 102, bredd 53, höjd 170.

Bruksslitage, skador på toppskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 258