ARMBANDSUR, Omega Genève, 14/18 K guld.

1747944. ARMBANDSUR, Omega Genève, 14/18 K guld.

Boetten 14 K guld diameter 34 mm
Armbandet, x-länk, 18 K guld
Total vikt 71,1 gram.

Bruksslitage med smärre repor samt fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Armbandet, x-länk, 18 K guld
Total vikt 71,1 gram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Smycken
Antal besök: 378