PARTI BESTICKDELAR, 37 st, rostfritt och plast, 1960-tal.

174715. PARTI BESTICKDELAR, 37 st, rostfritt och plast, 1960-tal.

12 st gafflar,
12 st skedar
13 st knivar
Längd 19 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st gafflar,
12 st skedar
13 st knivar
Längd 19 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 471