JULIÁN GRAU SANTOS. interiör.

JULIÁN GRAU SANTOS. interiör.
1746708. JULIÁN GRAU SANTOS. interiör.

Olja ombord
Signerad och daterad 1973
46x38 cm.

I gott skick. Förgylld och målad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja ombord
Signerad och daterad 1973
46x38 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 483