BENJAMÍN PALENCIA. Palomas.

BENJAMÍN PALENCIA. Palomas.
1746622. BENJAMÍN PALENCIA. Palomas.

Marker ritning på papper.
Signerad och daterad 1969.
33x48 cm.

Något gulnat papper. Förgylld träram. Det har inte undersökts utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Marker ritning på papper.
Signerad och daterad 1969.
33x48 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 402