FOLKE GULLBY. Herdarnas tillbedjan. Etsning. Signerad Gullby.

174628. FOLKE GULLBY. Herdarnas tillbedjan. Etsning. Signerad Gullby.

Plåtstorlek ca 11 x 13 cm.
Kopia av Rembrandt.

Blad gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtstorlek ca 11 x 13 cm.
Kopia av Rembrandt.

Blad gulnat.

Antal besök: 1 161