1746008. MARC CHAGALL. EFTER. ”Bröllopet”.
Litografisk tryckning
Med signatur på plattan, i kompositionens marginal. Numrerad 428/500. På baksidan, bildtext: ”Equisite rekreation i ett litografiskt tryck i begränsad upplaga, med en faxsignatur”
69,7x49,6 cm.
Litografisk tryckning
69,7x49,6 cm.