ANTONIO DE FELIPE. Audrey Hepburn.

1745939. ANTONIO DE FELIPE. Audrey Hepburn.

Intryck
Signerad på skylt och med bildtexten: ”© Antonio de Felipe ©Spiritu Tuo (...) Barcelona STT78"
97x97 cm.

I gott skick, mindre skador på marginalerna.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Intryck
97x97 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 277