AXEL FRIDELL. etsning, mansporträtt, signerad.

174584. AXEL FRIDELL. etsning, mansporträtt, signerad.

Bladmått ca 42 x 29
SIgnerad i trycket samt i blyerts.

Ej examinerad ur ram.

Axel Fridell (1894–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 42 x 29

Ej examinerad ur ram.

Axel Fridell (1894–1935)

Antal besök: 633