Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KARL RAGNAR JOHANNESSON. Stilleben, olja på pappannå, sign.
174572. KARL RAGNAR JOHANNESSON. Stilleben, olja på pappannå, sign.
53x48.
Gör en kostnadsfri värdering!
53x48.
Göteborgs Auktionsverk
766