THURE BOSIN. "Grön fiskebåt Gotland", olja på pannå, signerad o daterad Thure Bosin.

174558. THURE BOSIN. "Grön fiskebåt Gotland", olja på pannå, signerad o daterad Thure Bosin.

Daterad 1938
16 X 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 1938
16 X 34 cm.

Antal besök: 1 506